Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi

Cildiniz İçin Sorumluluk Reddi Beyanı

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle [email protected] adresinden e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Feragatnamemiz, Disclaimer Generator yardımıyla oluşturulmuştur.

Cildiniz İçin Sorumluluk Reddi Beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – cildiniz.com – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır ve tıbbi tavsiye veya tavsiye olarak alınmamalıdır. Bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (Cildiniz) bulduğunuz bilgilerle ilgili yapacağınız her türlü eylemin riski kesinlikle size aittir. Cildiniz, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen linkleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Ayrıca web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.